admin
Latest posts by admin (see all)

 

 

 

 

 

1. Piotrek z Dolnego Śląska szuka grupy 🙂

Grupa Mastermind-Dolny Śląsk+cała Polska. Lepszy Świat!
Treść wiadomości:
Szukam grupy ludzi (4-max.6 osób), którym nieobojętny jest stosunek do świata, środowiska i innych ludzi i którzy chcieliby w jakiś sposób wpłynąć pozytywnie na powyższe. Burza mózgów to zawsze dobra metoda tworzenia lepszej rzeczywistości!
Fajnie jak byliby to ludzie częściowo z Dolnego Śląska (jestem osobiście z Jeleniej Góry), żeby móc się też od czasu do czasu spotkać fizycznie. Co nie wyklucza ludzi z innych rejonów Polski, którzy również mają przemyślenia dot. powyższych tematów. Zapraszam do kontaktu:)

 

2. Marcin – 28 lat, inżynier elektrotechniki

Treść wiadomości:
Cześć,

Z wykształcenia jestem inżynierem elektrotechniki czyli elektryki, automatyki, informatyki (programowanie) oraz podstawy Machine Learning (AI) natomiast ze względów naturalnych pracowałem przez ostatnie 3 lata jako kierownik projektu (w branży elektrycznej, przemysł ciężki). Głównie projekty z zagranicznymi klientami (Siemens, CNIM, GE Power). W zakresie moich kompetencji są miękkie oraz twarde umiejętności.
Interesuje się bardzo szeroko pojętym inwestowaniem: od złota, akcji, obligacje, nieruchomości, kryptowaluty po klocki lego skończywszy.

Obecnie bezrobotny. Cały świat musiał się zatrzymać abym mógł dokończyć pisanie pracy mgr, na którą do tej pory nie było czasu ; )

Pozdrawiam serdecznie,
Marcin

 

3. Łukasz także poszukuje swojej grupy

Treść wiadomości:
Szukam osób do stworzenia grupy mastermind, jestem liderem technicznym w firmie softwarowej, mam pomysły również na własny biznes i potrzeba mi osób z którymi mógł bym moje pomysły zwalidować.

 

4. Michalina szuka dziewczyn do grupy

Szukam kreatywnych ludzi, którzy mają swoje biznesy i chcą się rozwijać. Szukam głównie kobiet, ponieważ moja firma zajmuje się rękodziełem oraz dodatkami do wnętrz. Jestem z Bielska-Białej.

 

5. Mariusz szuka ludzi, którzy łączą biznes tradycyjny z biznesem w Internecie.

Treść:

Tworzyłem sklepy internetowe, blogosferę oraz podcasty.
Interesuję się e-commerce.
Szukam ludzi którzy prowadzą lub łączą walory tradycyjnego biznesu i biznesu w internecie

 

6. Ewelina szykuje się do założenia własnej firmy i szuka grupy.

Treść:

Witam!

Jestem z okolic Wrocławia.
Blogerka z zakresu zdrowego odżywiania i samorozwoju, pisarka. Szykuję się do założenia własnej firmy (to będzie moja druga firma) – warsztaty, szkolenia, kursy online.

Szukam grupy, najchętniej sama bym ją założyła. Nie wiem gdzie się szuka członków. Liczę na pomoc.

Pozdrawiam
Ewelina

 

Szukasz grupy MasterMind?
Jeśli poszukujesz grupy MasterMind to wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą.