admin
Latest posts by admin (see all)

Co o grupach MasterMind mówi Bartek Popiel ?

 

Bartek Popiel jest wieloletnim przedsiębiorcą, autorem dziesiątek kursów, setek artykułów i właścicielem dochodowego biznesu Liczy się wynik. Na naszą prośbę, Bartek był tak uprzejmy i podzielił się z nami swoją opinią na temat uczestnictwa w grupach MasterMind.

 

,,Uczestniczę w grupach MasterMind, od ponad 5 lat i jest to niesamowity sposób na to, żeby zweryfikować swoje pomysły i założenia. Jest to tak, jakbyś był podpięty do 4 mózgów i widzisz różne punkty widzenia na swoje pomysły, na to, co chce realizować.

Dzięki temu, że masz kontakt z innymi osobami dostrzegasz także to, że jeżeli masz jakiś pomysł, podchodzi do niego zbyt optymistycznie, to te osoby wskażą Ci zagrożenia, których w ogóle nie dostrzegałeś. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ oni mają inne doświadczenia, inne odniesienia. Dzięki temu mogą wskazać słabe punkty twojego założenia.

Ponadto jest to świetny czas na to, żeby również porozmawiać o swoich sukcesach, o tym, co poszło dobrze lub czym nie chcemy się np. publicznie chwalić. Jest to takie zaufane grono, które wzajemnie się też wspiera.

Jednak pamiętaj, że to nie jest kółko wzajemnej adoracji. Nie polega to tylko na tym, żeby się poklepywać po plecach i wzajemnie sobie spijać z dzióbków, ale właśnie polega też na tym, żeby bombardować swoje pomysły. I żeby na takie działania dać przyzwolenie swoim koleżankom i kolegom z MasterMinda.

My takie działania, w naszym MasterMindzie, nazywamy żartobliwie ,,licencja na zabijanie”. Czyli możemy powiedzieć szczerze, bez owijania w bawełnę co myślimy o różnego rodzaju swoich pomysłach, o tym, co zostało też realizowane, możemy podsumować jakieś projekty.

Podsumowując, takie uczestnictwo w MasterMindach jest naprawdę rewelacyjne, także bardzo polecam każdemu uczestnictwo w grupach MasterMind.”

Bartek Popiel